SEO'nun Cirolara Etkisi

SEO ile online olarak popülerliğinizi artırabilir ve ziyaretçi sayınızı dolaylı olarak artış sağlayabilirsiniz. Günümüzde internet sitelerinin sürekli olarak artması ve rekabetin bu sektöre doğru kayması ile birlikte arama motorlarında üst sıralara gelmek zorunlu hale gelmiştir. Doğru bir SEO çalışması ile anahtar kelimelerinizde üst sıralara çıkabilir, marka bilinirliğini yükseltebilir ve hedef kitlenizi artırabilirsiniz.Seo Danışmanlığı Kapsamında Yapılacak İşlemler Nelerdir?

SEO Stratejisi Geliştirme

Seo yaptırmak istiyorsunuz ve bunun için de bir bütçeniz var. Fakat nerden ve nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz? Uzun vadeli olarak arama pazarlaması için hedeflediğiniz noktaya ulaşmanızı sağlayacak planların kapsamlı olarak yapılmasına yardımcı olmaktayız.

Anahtar Kelime Analizi

SEO’da en sıkıntılı ve en önemli noktaların başında gelen anahtar kelime araştırmasıdır. Bu analizin doğru yapılması ile birlikte, yüksek dönüşümlü ve rekabetçi anahtar kelimelerinize ek olarak, kullanıcı davranışlarına bakıp tam kapsamlı bir hedef kitle araştırması.

On-Page SEO Kontrolü

Sitenizin SEO yapısının kapsamlı analizi ve iyileştirme için ayrıntılı öneriler. Sitenizi SEO kriterlerine göre analiz edip çözüm sunmaktayız. İyi bir site içi SEO kaliteli bir web sitenin omurgasını oluşturmaktadır.

Of-Page SEO Kontrolü

Hedeflenen anatar kelimelerde diğer sitelerden alınan referans linklerdir. Belirlenen kelimelere uygun sektörlerden ve arama motoru kurallarına uygun olarak backlink olarak adlandırılan bağlantılardır.

Yerel (Lokal) SEO Hizmetleri

Potansiyel müşterilerinize doğrudan ulaşarak hedef kitlenize en kısa yoldan ulaşmanız sağlanır.

Mobil SEO Hizmetleri

Aramaların büyük kısmı artık mobil cihazlardan yapıldığından, mobil için sitenizin optimize edilmesi.


Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) sitenizin Arama Motorlarında daha fazla kullanıcı tarafından doğal arama sonuçlarında bulunabilmesi için yapılacak olan süreç yönetimidir.

Başta Google olmak üzere diğer Arama Motorlarında web sitenizin bulunabilirliğini sağlamak açısından sitenizin alt yapısına yapılan uygulamaların tamamı SEO işlemleri çerçevesinde gerçekleştirilmektedir.

Sitenizin gerek tasarımsal gerek yazılımsal alt yapısının analizleri ve gerekli düzenlemeleri yapılarak ve Arama Motoru kayıtları gerçekleştirilerek Arama Motorlarında web sitenizin daha kolay bulunabilmesi sağlanmaktadır.

Arama Motorlarında hizmet vermiş olduğunuz sektör de sizi tanımlayabilecek “Anahtar Kelimeler” büyük bir rol oynamaktadır. Bu anahtar kelimeler tamamen yaptığınız iş ile paralel olmalıdır. Sektörünüze ait en popüler anahtar kelimelerin analizi yapılarak web sitenizin bu kelimelerde çıkması için gerekli düzenlemeler yapılmaktadır.

Firmamızın yapmış olduğu web site çalışmalarının Arama Motorlarında kolay bulanabilinmesi için SEO işlemlerini tamamen alt yapıya uygulamaktayız.

Aynı şekilde henüz web siteniz Arama Motorlarında doğal arama sonuçlarında çıkmıyorsa, sitenizin alt yapısını incelenip, analizler yapılarak gerekli düzenlemeleri gerçekleştirebilmekteyiz.