Değişen Tüketiciye Ayak Uydurun

Türkiye'de internet kullanım oranı her geçen gün yükseliyor. Potansiyel müşterileriniz ürün veya hizmet satın almadan önce Google’da detaylı aramalar ve karşılaştırmalar yapıyor. Ürününüz veya hizmetinizini, sizinle gerçekten ilgilenen bir hedef kitleye ulaştırmak için Google Ads reklamlarını kullanmaya bugün başlayın.

Daha düşük maliyetlerle daha etkili reklam yapmak ve daha geniş hedef kitlelere ulaşmak için, hesap yapınızı ve web site tasarımınızı, reklam metinlerinizi ve anahtar kelimelerinizi Google içerik ve kalite yönergelerine uyumlu hale getirerek reklam konumunuzu yükseltebilirsiniz.

Reklamlarınız hakkında sormak istediğiniz bütün soruları bize e-posta yoluyla iletebilirsiniz. Haftanın 7 günü 24 saat boyunca e-posta ile müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.Neden Google Adwords (Reklam)?

Google, işletmeniz için kullanabileceğiniz en iyi internet reklam mecralarından birini sunmaktadır. Direkt satış getiren ve geri dönüşü kolayca ölçülebilen Google Ads reklamları aracılığıyla daha az ödeyerek daha yüksek kazanç sağlamak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Kullanıcılara, tam da sunduğunuz ürün veya hizmetler için İnternet’te arama yaptıkları anda ulaşın. Reklamınız, Google’da ve Google’ın iş ortağı web sitelerinde görülebilir (neredeyse tüm dünya). Tıklama başına maliyet teklifi ile, yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıkladığında ücretlendirilin.

Gelin birlikte çalışalım. Google Adwords ile Reklam Verin, Google Adwords uzmanlarımız sizin için elinden gelenin en iyisini yapsınlar. 7/24 hesap kontrolü ile hesaplarınızı her zaman güven altında tutalım.

Kullanıcılar anahtar kelimelerinizden birini kullanarak Google'da arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında görünebilir. Bunun sonucunda gazete, dergi, televizyon gibi reklam mecralarının aksine siz sadece ürününüz veya hizmetiniz ile ilgilenen potansiyel müşterilere reklam yaparsınız.