Hedefimiz - Amacımız

MedyaDesign olarak, geçmişten günümüze geliştirdiğimiz web tasarım, kurumsal seo, reklam projeleri ile tasarım dünyasına rekabete ortak olduk. Liderliğimizi her geçen gün pekiştirdiğimiz marka yatırımlarına ve çalışmalarımıza ağırlık vermiş durumdayız.

MedyaDesign markasının gücü, sektörde yenilikçi girişimcilerin bizi tercih etmesi ile git gide artmaktadır. Müşterilerimize sağladığımız kolaylıklar ve imkanlar doğrultusunda web tasarım projeleri yaptırmak isteyen firmaların tercih ettiği marka haline dönüşmüştür.

MedyaDesign Modern, gelişmiş teknoloji altyapısı, müşteri odaklı projelerimiz ile yüzlerce projeyi temsil ettik, sektörde gelişmeye ve büyümeye sizlerden gelen olumlu görüşler sayesinde başarılı bir marka haline dönüştük.

Sosyal Medya Yönetimi

“Günümüzde pazarlama stratejileri ve rekabet koşulları sürekli değişip, gelişiyor. Teknolojik ve sosyolojik değişimlerin hayatımıza bu kadar hızlı girdiği bir ortamda kurumsal firmaların da sosyal medyadan kaçınması mümkün değil. Kurumsal Sosyal Medya Hizmetimiz ile firmanıza ait sosyal medya hesaplarınızı yönetirken, hitap etmek istediğiniz hedef kitleye göre içeriklerin hazırlanması, müşterilerle hızlı ve kaliteli bir iletişimin sağlanması, ürün ya da hizmetinizin bilinirliğini arttırmak için etkili reklam çalışmaları ile size profesyonel iş ortaklığı sunuyoruz.”

Dijital Pazarlama

“Google Adwords, Sosyal Medya Reklamları, E-Ticaret ve E-Marketing gibi dijital dünyanın önemli mecralarında etkin çözümler sunuyoruz. Bütçenizi etkin, doğru hedeflere yönelmiş ve analiz edilebilir bir şekilde yönetmeniz için uzmanlarımız tarafından oluşturulan 'projelendirme' ile her kampanyaya özel bakıyoruz. Dijital pazarlama danışmanlığı hizmetimiz ile müşteri datanızı verimli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.”

Web Tasarım

“Efektif web çözümleri ile markanızın dijital dünyadaki yansımasını profesyonel, modern çizgilere taşıyoruz. Kurumsal firmanız için web tasarım ile marka bilinirliğinizi ve marka değerinizi güçlendiriyoruz. Analizler ve projeye özel raporlar sunarak zamanında doğru yönlendirmeler ile tüm süreçlerde etkin danışmanlık hizmeti sunuyoruz.”